WAMAG CZ WAMAG EN WAMAG RU
WAMAG
 

Rotační tyčové magnety


Rotační tyčové magnety

Rotační tyčové magnety jsou konstruované pro odstranění železných nečistot z prášků a granulátů. Axiálně zmagnetované velmi silné permanentní magnety na bázi kovů vzácných zemin  NdFeB ve tvaru prstenců jsou sestaveny do magnetických tyčí.
 
Magnety jsou izolované zvenku tenkostěnným nerezovým válcem. Tyče jsou uchyceny na základová čela šachovnicovým způsobem. Rotace takovéto sestavy zlepšuje tok trubkou.
 
Čištění se snadno provádí vytažením magnetických tyčí z nerezového pouzdra. Používá se převážně v potravinářském průmyslu.

Na videu můžete vidět princip činnosti cleanflow rotačního tyčového magnetického separátoru a jeho snadného čištění. Je dostupný v hygienickém i hydroformním provedení. Vhodné použití je např. při výrobě dětské výživy nebo mléka, kdy zabraňuje znečištění kovovými částicemi.
 
Trvalé magnety jsou sestaveny do magnetických systémů ve tvaru tyčí. Vysokých hodnot magnetické síly je dosahováno právě u systémů na bázi NdFeB.

Podívejte se na různé příklady principu magnetické separace a čištění rotačního magnetického separátoru s manuálním čištěním, s automatickým čištěním a s přerušením výrobního procesu.

V případě požadavku nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho e-mailu nebo telefonicky.
 
mapa stránek   |   tisk stránek
edited by n.e.s.p.i.