WAMAG CZ WAMAG EN WAMAG RU
WAMAG
 

Demagnetizační cívky


Demagnetizační systémy-odmagnetování

Vybavení k odmagnetování feromagnetických materiálů před dalším zpracováním. Používají se také k odmagnetování magnetitu nebo ferosilicia před navrácením do úpravnického procesu.
 
Feromagnetické částice nebo předměty procházejí cívkou, ve které je buzeno střídavé magnetické pole, obvykle s frekvencí 50Hz. Geometrie cívky nebo soustavy cívek je projektována tak, aby velikost amplitudy pole postupně klesala.
 
Materiál v době, kdy opouští cívku v místě s velmi slabým magnetickým polem, již prošel mnoha zmenšujícími se BH cykly. Nakonec je materiál kompletně odmagnetován.

Na názorný příklad demagnetizace se podívejte na videu.

Přečtěte si také náš článek v časopise KOVOINZERT 2/2014.

V případě požadavku nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho e-mailu nebo telefonicky.
 

Demagnetizační cívka-odmagnetování

Demagnetizační tunely-odmagnetování

 
 

Giga demagnetizační tunel na velké ocelové výrobky

Nové demagnetizační tunely jsou také ideální pro malé spojené, dlouhé nebo nekonečné výrobky jako jsou ocelové dráty. To je dosahováno kombinací 100 % pracovního cyklu a demagnetizačního generátoru. Pro tyto kontinuální procesy mohou být demagnetizační tunely dodávány s dopravníkovým pásem nebo válečkovou tratí s volitelným regulátorem rychlosti.

Čas a peníze šetří užití demagnetizace přímo na stavbě, kde v místech s komplikovaným přístupem je možné využít odlehčený demagnetizační generátor. Užitím této služby je možné odmagnetování bez pořizování drahého zařízení. Pokud si to vyžaduje situace, naši specialisté vám rádi poskytnout asistenci.
Pro zvýšení kvality vašich prací využijte našich služeb. Kontaktujte nás. 
mapa stránek   |   tisk stránek
edited by n.e.s.p.i.